Uitslagen Prijzentrekkingen Grote Sinterklaas Loterij

Winnaars 25 euro

Lida Molenaar
Stefan van Nierop, Logger
Jenny Koning
Irma Kes, Siriusplein
Nico Kwakman, Tjalk
T.P.J. Sier, J. Platstraat
Monica Smit-Veerman
Ria Visser
Email: jixi41hz@********
Symfa Veerman, De Postjes
Alexandra Broeder
Margreet Jonk-Bond, H. Smitsstraat
Ingrid Kwakman-De Groot, Frans Halsstraat
T.P.J. de Boer
Afra Plat, Bootslot
Sandra Schilder
Johan Klepper
Margreet Schilder, W. Wouterstraat
Astrid Krommenhoek
Janette Kwakman

Winnaars 50 euro

Simone Buijs, Kapelstraat
Désiré Kooij, C. Huijgensstraat
C. Cornet, St. Antoniusstraat
Mandy Tol (Mittes), Makkum
Annette Tuip-Smit, W. Koningslaan
Jessica Binken, Damcoogh
Petra Schouten
Fam de Boer-Zwarthoed, Schoklandstraat
Tiny Wagen
Wim Bergsma
J. Muhren
Celine Schokker, D. Steurhof
Marco Sombroek, Dril
Bjorn van Driel
E-mail annie0070@********
Susanne Schilder
Yvonne Veerman
Anna Schilder
Emma Steur, Damcoogh
Marga Tuijp
Fam. Schilder, Jupiterlaan
A v.d. Hogen
E-mail danniele-jordi@**********
Ester Conijn, Beukenlaan
A. Dykstra
Ingrid Son
Bart en Lisa Koning
Berry Schilder
Grietje Nannings, Enkhuizerzand
Mariet Veerman-Jonk
Linda Tol, Damcoogh
E-mail henk4457@**********
Gina Kamphorst, V. Karregatstraat
E-mail tomenmarc@*************
M. Bond
C. Kes
Gerie Schilder-Kwakman, Breezand
Susan Schilder , Ceresplantsoen
Dick Zwarthoed
Dhr/Mevr. Tuip (Schutter)

Winnaars 100 euro

Patty Veerman
Klaas Schilder
Anna Kwakman
S. Sier
E. van Baarsen
Gre Veerman
Karin Schilder
Aaltje Bond
Cor Runderkamp
Rob Kwakman

Winnaars 250 euro

Jenny Plat, Julianaweg
G. Molenaar (lol)
C. Oranje
Thoom en Wilma
J.P. Westerneng
C. Schilder, C. Boldingstraat

Winnaars 25 euro

Bruin Tol
J. Jonk
Albert Schokker
Jan Tol
Mevrouw Smit-Sombroek
Rob Kwakman St. Dominicusstraat
Carlijn Schouten Zijvend
Felicia Oberegger
Marielle Van houdt Donata Steurhof
J. Mühren
Familie Kok Jan Sluiterstraat
Dick en Wil
Margret Van Wees B. Versteeghsingel
metglans@*********
Vincent Tuijp
Edwin Bosma
Marie Schokker Gouwzee
Monique
Anita Runderkamp
Suzanne Veerman

Winnaars 50 euro

Linda Runderkamp
Fam. Schilder (Piet Snert) Jupiterlaan
H. Bond Begerslant
Dianne
Elise Joren
Anna Bond
Joop Lansen Neptunusstraat
Margreet Jonk-Bond H. Smitsstraat
Griet Heijnis Weegschaalstraat
Monique De Boer
Akka Philips-mlenaar Middelie
Bouwbedrijf Janssens
Gerie Steur Jan Sluiterstraat
Angelique Koldewijn Zwaansprengweg
Martin & Dagmar
Liseth Leeflang
Nicole Bouwmeester
Carla Engel Zuiderwoude
Gaar Mastenbroek
Cynthia Steur
Maartje Smit
Martin Kuitert Doolhof
Ina Loodgieter
Fam. Kaars Voorhaven
Judith van der Niet Achterhaven
M. Smit
Eva Schilder H. Averkamplaan
Sabine Schilder
Jos en Jolande Veerman V. Karregatstraat
Tiny Tol Tulpenstraat
J. Bond
Kapsalon Anja
Ria Snoek
Marleen Tuijp-Veerman Schoolstraat
Mieke Tol Boezelgracht
Kimberly Schilder
Fred Tol F. Halsstraat
Jan Smit Donata Steurhof
G. Molenaar
Fam. Schilder Asterstraat

Winnaars 100 euro

Henny Bond Donata Steurhof
Carina Leek Damcoogh
W. Tol
Pauline Silven Boezelgracht
S. de Boer
Raymond Smit
Agatha Moolen Steur Munnikplaat
Martine Nieuweboer-Sombroek Mgr. Veermanlaan
H. Steur
Miranda Vlak B. Demmerstraat

Winnaars 250 euro

Marie Veerman
C. Moi Thuk Shung
Karin Koning
Hr/Mevr. Plat
Marsha Mooijer-tol Brederodestraat
Angelique Tol Werengouw

Winnaars 25 euro

W. Koning W. Nieuwenkampstr.
Vera Buijs A. Bleijsstraat
Romy Poelkamp
Dick en Wil
Nelleke Kemper-Roele
Angelique Kwakman D. Steurhof
Nancy Bond
Jaap Buijs Herculeslaan
Angelique Veerman Wieringenlaan
Alie van Vlaanderen Pegasusstraat
C. Parel Georg Heringstraat
Annet Veerman Dick Tolstraat
Petra Jonk Dukaton
Marianne Schilder Heideweg
Jessica Binken Damcoogh
Ellen Joon Bloedkoraal
Chantal Tol-Twint Torenvalkstraat
Nelleke Veerman
Esther De Kok Kathammerstraat
Rene Bootsman Westwal

Winnaars 50 euro

Heidi Offerman Mgr. Veermanlaan
Ina van Vlaanderen D. Steurhof
Geer Kes-Plat Populierenlaan
Ella Jonker-van Dalen Friese Vlaak
Robert Helsloot
M.H.M. Koning D. Steurhof
Christa Veerman Den Oeverlaan
Ant de Boer Jo Spierstraat
C.J.M. Jonk de Kust
Mike Potveer
E.T.B. Schilder
Kell Kes Molenrak
Tineke Veerman Gouden Slot
Kim Schilder
Tiny de B.
Peter van Rijn
Schilders Volendam
Irene Kwakman J. vd Vondelstraat
A. Molenaar
Cynthia Steur
Gina Veerman-Steur H. Smitsstraat
Marcel Golo
Debby Kaars Brederodestr.
Gerda Mop
Monique Bohte Tjaskermolen
Sharon Veerman
Melanie Schilder
Suzanne Veerman Boeijer
Judith Oudhuis Kivietstraat Middelie
M. Van Den Hogen Damcoogh
Martin Des
kras005*********
Tom Karhof Oostwal
vier@h*******
E.C. van Dijk
Naam onbekend
E.M. van der Meer
T.H.M. Tol Torenvalkstraat
Rosa Kwakman
Erica Tol Boezelgracht

Winnaars 100 euro

Jack en Larisa
Susanne Schilder Damcoogh
Agie Jonk
Anita Tol
Aal Bruning G. Heringstraat
M.S. Marseille
Anja Veerman Frans Halsstraat
Angelica Schilder D. Steurhof
Wilma Zwarthoed W. Wouterstraat
info@bthair*********

Winnaars 250 euro

Alice Buijs
Naam onbekend Boelenspark
Elles Jonk
P. van der Gulik
Merijan Boogaard S. Grootstraat
Sander de Roos

Alle prijswinnaars ontvangen een bericht via het e-mailadres of telefoonnummer waarmee zijn geregistreerd bij Piggy.

 

€ 25

Brigitta Plat Breewijd
H. Kuipers Erosplantsoen
Wendy Meijer
Christine Schilder-Plat Mgr. Veermanlaan
Rob Duin
Familie Tol Asterstraat
Nel Buijs Vestaplantsoen
Eva van Eekelen
Ab Veerman Zilveren Knoop
Jacqueline Smit
Nel Schilder
Fam. Mooijer
Jerry Tuijp Julianaweg
Suzanne Sombroek-Hansen Schoklandstraat
Janine Kwakman Pr. Beatrixstraat
Monique de Vries
Anna Schilder
Manja Dijkhoff
Vishandel Dick Tol Havenstraat
Jill Pannekeet

 

€ 50

Iris Oosterhof
T. v.d. Berg
P.J.J. Veerman Boldingstraat
Jaap Buijs Herculeslaan
Pauline Kemper Jonkerlaantje
E. Tol
J. Helmig Oosterweg
Anja Plat-Sier De Karteling
Cisca Veerman Marsstraat
Yolanda Buijs Brederodestraat
Mevrouw Smit Pegasusstraat
J.V.M. Veerman
Elisabeth Zwarthoed
Marise Last Nieuwendam
Tanja Plat H. Smitsstraat
Ellen Joon Bloedkoraal
Tiny Kras
Diana Out
Marga Koning Zilverijzer
Nip Snip
Familie Koning D. Steurhof
Gina Runderkamp Breewijd
Bob Mooijer Plutostraat
J. Smit Schoklandstraat
Esther Karregat Brederodestraat
P. Tjalsma
Liza Bond Visserstraat
A.B.M. Kroon
Lily Molenaar Gouden Slot
Jan Tol Kaper
Nel Lammes
Amanda Schilder Begerslant
Ina Schokker
Jenny Binken Reigerstraat
V.d. Bosch Irissenstraat
Sophie Smit Noordeinde
J.B.
Nel Kitte
Pronker Kolfschotenstraat
Eline Plat-Schokker Nieuwedieplaan

 

€ 100

Astrid Keijzer
Martine Molenaar
Henk Vlak Sijmen Molstraat
Geery Schokker L. Spaanderlaan
Familie Bond Abbert
N. Koning
De Warmtesteen
C. de Boer B. Guytstraat
Linda Jonk-Schokker
Gerard Tol

 

€ 250

Jack en Nathalie Visscher Bootslot
Schilder Schoener
M. Visscher
Corina Schilder Pluvierplantsoen
Afra Bouwman V. Karregatstraat
Irene Kwakman J. v.d. Vondelstraat

 

Extra Prijzen € 100

Bianca Koning
Jan Schilder
Monique Tol D. Steurhof
Margareth Veerman D. Steurhof
Lia Hamersma Zuideinde
Caroline Mol Noordeinde
Tineke Sens
Marga Bond W. Koningslaan
Thea Mulder
J.H.J. Molenaar
J. Binken
Cees Kurk
T.H.J.M. Schilder
Natasja
Linda Haverkort H. Averkamplaan
Amanda Mazereeuw
Peter Poelstra Meerkoethof
B. Groenewoud
Inge Schilder
Marga Tol Barkentijn

Bekijk hier de laatste uitzending